Veterinární klinika a ordinace Praha 9

Péče o srst a kůži, alergologie, onemocnění uší koček, psů a jiných zvířat
- nabízíme odborné dermatologické vyšetření psů, koček a jiných zvířat a ošetření (vhodné především pro chronické dermatologické pacienty, kteří nereagují dostatečně na obvyklou léčbu), nedílnou součástí péče o srst je kvalitní strava. Nabízíme i kompletní wellness pro psy - stříhání, trimování, koupání, i masáže tlapek.

Vrozené vady malých a krátkolebých plemen
se často setkáváme s vrozenými vadami mozku, které lze ideálně prokázat na CT vyšetření. 3% psů všech plemen trpí epilepsií, k odlišení jiných příčin záchvatů je rovněž vhodné CT vyšetření.

Pro správný růst koček, psů a jiných zvířat
zajištujeme kompletní ortopedickou péči. U velkých plemen psů, jako jsou labradoři, ovčáci, dogovitá plemena, dochází často k růstovým poruchám kostí a kloubů, proto nabízíme ortopedické konzultace a v některých případech i preventivní rentgenologické vyšetření již v pěti měsících věku. Provádíme většinu ortopedických operací.

Onemocnění očí koček, psů a jiných zvířat
Nabízíme specializované zákroky a pokročilou diagnostiku očních vad a onemocnění. Provádíme mimo jiné odstraňování ektopických řas mikrochirurgicky, nebo vymražením, pomocí kryokauteru.

Mnohá onemocnění koček
vyžadují rovněž specifický přístup, zajištujeme zjištění krevních skupin, testování na infekční onemocnění i vrozená onemocnění koček.

Onemocnění srdce koček, psů a jiných zvířat
jsou u pejsků i koček častější než se předpokládalo, především pokud se objeví příznaky zvýšené unavitelnosti, nebo i před plánovaným chirurgickým zákrokem, je vhodné provést vyšetření u odborného kardiologa, které rovněž pravidelně zajištujeme, a to včetně ultrasonografie a EKG.

Chirurgie koček, psů a jiných zvířat
Specializujeme se na složité poúrazové stavy, řešení komplikovaných zlomenin. Provádíme celé spektrum chirurgických zákroků. Provádíme operace páteře, operace v hrudní i břišní dutině. K dispozici je plně vybavený operační sál. Na našem mateřském pracovišti jsme za patnáct let provedli již více než deset tisíc zákroků.

Onkologie koček, psů a jiných zvířat
Až 90 procent všech psů uhyne v důsledku nádorového onemocnění, proto nabízíme všem psům od šesti let stáří preventivní sonografické vyšetření břicha a vyšetření krve s 20% slevou! V případě nádorového onemocnění dokážeme zajistit odbornou onkologickou léčbu. Ve spolupráci s veterinární klinikou v Brandýse n. L. (www.veterinabrandys.cz) zajištujeme jako jediní v Praze a okolí vyšetření na vlastním moderním počítačovém tomografu. CT je přesná zobrazovací metoda, pomocí které dokážeme odhalit nádorová onemocněná v ranném stádiu, což zásadně zvyšuje šanci na uzdravení. Nabízíme rovněž specializovanou péči a léčbu onkologických pacientů. I u čtyřnohých pacientů lze rakovinu léčit s dobrými výsledky!

Operace páteře koček, psů a jiných zvířat
Při výhřezu meziobratlové ploténky a ochrnutí, často u jezevčíků, ale i jiných plemen, je nejdůležitěším opatřením přesná a včasná operace, na našem pracovišti dokážeme onemocnění s vysokou přesností diagnostiovat na CT. Přesné lokalizace hmoty vyhřezlé ploténky je předpokladem úspěšné operace. Použití této metody zásadně zvyšuje šanci, že bude pejsek po operaci opět chodit.

Zajišťujeme rovněž specializované ošetření exotických a terarijních zvířat.
Speciální ošetření vyžadují přítomnost specialisty, proto je nutno se předem objednat.

Klinika Horní Počernice    |    Mobil: +420 773 588 031    |    E-mail: hornipocernice@vetpark.cz
tvorba www: KRAFT Servis